PRIMEFLEX - Cluster in-a-box

 

 

Wirtualizacja jest najbardziej efektywnym sposobem redukcji kosztów obsługi informatycznej przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności i elastyczności. Ale dla małych i średnich przedsiębiorstw z niewilkim dedykowanym personelem zajmującym się IT, zagadnienia wirtualizacji mogą stanowić problem. Rozwiązanie Fujitsu Cluster in a box zapewniając kompletne i wstępnie zintegrowane środowisko, które zaprojektowano z myślą o wirtualizacji, zdecydowanie zmienia taką postać rzeczy. Można w nim w ciągu pojedynczych godzin uruchomić kompletne środowisko wirtualizacji bez konieczności inwestowania w rozbudowany sprzęt i szkolenia.

 

Gotowy do użycia klaster PRIMEFLEX oferuje dobrze wyważone połączenie podzespołów serwera, pamięci masowej i sieci w jednej zwartej obudowie. Pod postacią gotowego do użycia klastra PRIMEFLEX klienci otrzymują hiperkonwergentne rozwiązanie z wstępnie zainstalowanym systemem Microsoft Windows Server 2012 R2 i wstępną konfiguracją klastra o wysokiej dostępności. Dwa węzły serwera, wspólna pamięć masowa, zintegrowane podzespoły sieciowe i nadmiarowe zasilacze są wstępnie zestawione i wstępnie połączone w jednym pudełku. Gotowy do użycia klaster PRIMEFLEX jest doskonale dostosowany do pracy w małych i średnich organizacjach stosujących środowisko Windows Server.

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany tematem wpisz swój e-mail i wyślij wiadomość.

AUTICON

 

ul. Strażacka 28

35-312 Rzeszów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.